26
Чер
Олімпійські цінності для молодого покоління: в Олімпійському домі відбулася зустріч з юними спортсменами 24 червня в Олімпійському домі відбулася зустріч президента Національного олімпійського комітету України з вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл Шевченківського району міста Києва. Учасниками заходу стали 37 юних спортсменів та їхні тренери, які мали унікальну нагоду поспілкуватися з видатними представниками олімпійської родини України. З вітальними словами до присутніх звернулися президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, президентка Асоціації олімпійців України, дворазова призерка Олімпійських ігор з академічного веслування Ніна Уманець та заступниця голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Ганна Островська. Під час відкритого спілкування юні спортсмени…
