22
Чер
З 6 по 18 червня в Стародавній Олімпії (Греція) пройшла 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів. Організатором цієї освітньо-спортивної події традиційно виступила Міжнародна олімпійська академія (МОА). Цьогорічна сесія проходила під гаслом «Захист інклюзії, доброчесності та відповідальності: побудова безпечного та справедливого майбутнього для кожного атлета» Україну цього року представила менеджер із соціальних комунікацій Національного олімпійського комітету України Вікторія Бєлік. Церемонія відкриття включала натхненні виступи президента Європейських олімпійських комітетів Спіроса Капралоса, президента Міжнародної олімпійської академії професора Харілаоса Цолакіса та президента Олімпійського комітету Греції Ісідороса Кувелоса. Учасники сесії з понад 100 країн світу мали можливість долучитися до насиченої освітньої програми, що включала…
