Олімпійські цінності для молодого покоління: в Олімпійському домі відбулася зустріч з юними спортсменами
24 червня в Олімпійському домі відбулася зустріч президента Національного олімпійського комітету України з вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл Шевченківського району міста Києва.
Учасниками заходу стали 37 юних спортсменів та їхні тренери, які мали унікальну нагоду поспілкуватися з видатними представниками олімпійської родини України.
З вітальними словами до присутніх звернулися президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, президентка Асоціації олімпійців України, дворазова призерка Олімпійських ігор з академічного веслування Ніна Уманець та заступниця голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Ганна Островська.
Під час відкритого спілкування юні спортсмени ставили запитання про спортивну кар’єру, участь в Олімпійських іграх, особливості підготовки до найпрестижніших міжнародних стартів, а також про роль спорту у формуванні характеру та життєвих цінностей.
У межах заходу учасники переглянули документальний фільм, присвячений 35-річчю НОК України, а також ознайомилися з історією Олімпійського дому. Зустріч пройшла в атмосфері щирого спілкування, взаємного натхнення та стала ще одним кроком до популяризації олімпійських цінностей серед молодого покоління українців.
Поділіться цим вмістом:
