В Стародавній Олімпії відбулась Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів!

З 6 по 18 червня в Стародавній Олімпії (Греція) пройшла 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів. Організатором цієї освітньо-спортивної події традиційно виступила Міжнародна олімпійська академія (МОА).

Цьогорічна сесія проходила під гаслом «Захист інклюзії, доброчесності та відповідальності: побудова безпечного та справедливого майбутнього для кожного атлета»

Україну цього року представила менеджер із соціальних комунікацій Національного олімпійського комітету України Вікторія Бєлік.

Церемонія відкриття включала натхненні виступи президента Європейських олімпійських комітетів Спіроса Капралоса, президента Міжнародної олімпійської академії професора Харілаоса Цолакіса та президента Олімпійського комітету Греції Ісідороса Кувелоса.

Учасники сесії з понад 100 країн світу мали можливість долучитися до насиченої освітньої програми, що включала лекції провідних науковців, викладачів та експертів олімпійського руху.

У межах сесії також проводилися робочі групи, творчі майстерні, спортивні активності та культурні заходи, що сприяли міжкультурному діалогу та обміну досвідом між молодими лідерами олімпійського руху.

Особливою подією програми став конкурс постерів, організований Міжнародним товариством олімпійських істориків (International Society of Olympic Historians, ISOH). Варто відзначити, що серед почесних гостей заходу та членів експертного журі конкурсу була віцепрезидентка НОК України, президентка Олімпійської академії України, член виконкому ISOH, професорка Марія Булатова. За результатами оцінювання фінальних робіт, Україна посіла 2-ге місце.

Поділіться цим вмістом:

Автор Світлана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *